Hakkımızda

Neden izpack?

Çevreci

Doğaya dost

Makinalarımızda en düşük enerji ile en yüksek verimi hedefliyor ve diğer verdiğimiz hizmetlerde kullandığımız malzemelerin doğaya dost olmasına özen gösteriyoruz.

Güvenli

Teknik Emniyet

İnsan sağlığına zararlı kimyasallar kullanmıyoruz. Ürettiğimiz makinalarda çalışanların güvenliği için her türlü olasılığı hesaplıyoruz.

Tasarım

Nasıl Çalışmalı?

Gereksinimleri analiz edip eksiksiz yerine getirmek adına hesaplamalar, simülasyonlar ve prototiplerle en iyi sonucu elde etmeyi hedefliyoruz.

Dizayn

Tasarım önemli tamamda?

Ürünlerimizi oluştururken çalışma sistemini etkilememek üzere ergonomi ve görsel olguları gözardı etmiyoruz.

Ekonomik

Fiyat/Performans/Kalite

Ürünlerimizi sizlere sunarken piyasa koşullarını ve rakiplerimizin fiyatlarını gözardı etmiyoruz. Daha kaliteli ürünleri dahaiyi hizmet ile daha ucuza vermeyi hedefliyoruz.

Üstün Servis

Satış Sonrası

Satış sonrası hizmetlerde müşteri geridönüşlerini dikkate alıyoruz. En kısa zamanda en ekonomik hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Biz Kimiz?

SDS Metal San. Tic. Ltd. Şti.

  • 2006 yılında kurulan firmamız 2012 yılına kadar farklı sektörlere exproof elektrik motoru selenoid ventil gibi ülkemize ithalat yolu ile gelen birçok ürünün üretimini gerçekleştirmiştir.
  • Ambalaj Sektöründen gelen birtakım talepler, piyasanın dışa bağımlı oluşu ve ülkemizdeki bu konu ile ilgilenen firmaların küçük ve orta segment için ürün geliştirmemesi gibi fırsat yaratan nedenlerle 2012 yılında "izpack" markasını oluşturmaya karar vermiş ve MNU-A01 modelinin Ar-Ge çalışmalarını başlatmıştır Ambalaj sektöründeki ihtiyaçları ve müşteri taleplerini de dikkate alarak 2013 yılında MNU-A01 üretime başlandıktan kısa bir süre sonra MNK-A01 modelini geliştirmiş 2014 yılında UNM-200 Yarı Otomatik Tabak Kapatma makinasını üretmiş ve ara segment müşteri talepleri doğrultusunda 2014'ün son çeyreğinde MNU-A02 ve MNK-A02 modellerinin üretimlerine başlamıştır.
  • 2015 yılı itibariyle tamamen Ambalaj Sektörüne odaklanan firmamız, ürün geliştirme çalışmalarına hızla devam etmekte çeşitli taleplere yönelik teknolojik tasarım ve uygulamalar ile ilgili gelen proje tekliflerine de cevap vermektedir. Yerli ekonominin kalkınması adına dışa bağımlı kalmadan, Ülkemizde de bir çok işin yapılabileceğini savunan firmamız, müşteri memnuniyetini de arkasına alarak istikrarlı adımlarla sektörel üretimde söz sahibi olabilmek için var gücü ile çalışmaktadır. "Dizayn sadece nasıl göründüğü değil aynı zamanda nasıl çalıştığıdır." felsefesinden hareketle estetik, sağlam, fonksiyonel ürünler geliştirerek müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi amaçlayan çalışmalarımız hızla devam etmektedir.